Güney Seyhan Devlet Hastanesinin İnşaat Alanındaki Çalışmalara Devam Ediliyor

Güney Seyhan Devlet Hastanesinin İnşaat Alanındaki Çalışmalara Devam Ediliyor

150 yataklı Güney Seyhan Devlet Hastanesinin inşaat alanındaki çalışmalar, hastanenin bir an evvel tamamlanması ve vatandaşların hizmetine açılması amacıyla aralıksız sürdürülüyor.

Adana Valisi Demirtaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada  “Ülkemizde ve dünyada koronavirüs salgınıyla büyük bir mücadelenin verildiği bugünler, tüm dünyaya sağlık sektörünün kalitesi ve işlevinin büyük önem arz ettiğini gösterdi. İlimiz, verilen sağlık hizmetlerinin kalitesi, kapasitesi ve vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda çok iyi durumda. Salgınla mücadele sürecinde, salgının Adana’da yayılmasını önlemek ve vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla ilimiz genelinde birçok çalışma gerçekleştirdik. Olumlu sonuçlar aldığımız çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdürecek ve bugünleri hep birlikte atlatacağız. Devletimiz, sağlık sektörüne birçok yatırım gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye de devam ediyor. Bizler de çalışmalarımızı, ilimizin ve vatandaşlarımızın hep daha iyi hizmeti hak ettikleri düşüncesiyle sürdürüyoruz. Güney Seyhan Devlet Hastanesini vatandaşlarımızın hizmetine sunmak amacıyla çalışmalarımıza pandemi sürecinde de devam ediyoruz.” sözleriyle değerlendirdi.

Vali Demirtaş, hastanenin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER