Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, basın danışmanı Gokhan Üney lle birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti sosyal tesislerini ziyaret etti. 

Sosyal tesislerinde Başkan Akay’ı, Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Tesisleri gezen Başkan Akay Adana’nın en güzide mekanının burası olduğuna dikkat çekti.

Başkan Esendemir; Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti sosyal tesislerini gezdirerek, yapılan düzenlemeleri ve tesislerdeki gelişmeleri anlattı. Hatırlanacağı gibi Başkan Akay, ÇGC sosyal tesislerine daha önce de gelmiş ve tesisin düzenlenmesine de çeşitli vesilelerle destek vermişti. 

Adana’nın en güzel lokasyonunda bulunan tesislerin, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti sayesinde mezbelelikten kurtulduğunu belirten Başkan Akif Kemal Akay, “Seyhan Nehri’nin atıl vaziyette duran bu kenar kısmı, Cemiyet sayesinde Adana’nın en güzide yerlerinden biri haline geldi. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti; seçkin üyeleri ve kamu yararına dernek olma statüsüyle kentimizin en kıymetli meslek kuruluşlarından biridir. Bu dönem çok güçlü bir yönetim ile kentimize ve gazeteci dostlarımıza çok daha iyi hizmetlerde bulunacağına inanıyorum. Biz de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne destek vermeye ve yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de, “Seyhan Belediye Başkanı Sayın Akif Kemal Akay’ın bizlere verdiği destek her zaman artarak devam etti. Kendilerine bu desteklerinden ötürü ben ve yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Uzun süre hem Adana hem de ülke gündeminin konuşulduğu sohbette, Başkan Akay’a eşlik eden  Seyhan Belediyesi Basın Müdürü Gökhan Üney’in yanı sıra ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulundan Başkan Vekili Mustafa Özke, ÇGC Genel Sekreteri Sefa Saygıdeğer, Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri, Mali Sekreter Murat Yonat, Mali Sekreter Yardımcısı Hüseyin Arat Yönetim Kurulu Üyeleri Mutlu Mete, Vahap Ünkat ve Mustafa Akköse de hazır bulundular.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER