Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın Makam Tiyatrosu devam ediyor!

Adana Büyükşehir Belediye  Başkanı Zeydan Karalar'ın Makam Tiyatrosu devam ediyor!

Yaşanan haciz skandalının ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın kahvehaneden getirttiği masa ve sandalyelerle makamında adeta tiyatroyu andırırcasına sergilediği tutum devam ediyor. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kentin biriken sorunlarını çözmek yerine polemik üreterek, kenti gererek kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor. Başkan Karalar, son olarak kendisini ziyarete gelen 
Adana Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Selahattin Menteş ve yönetim kurulu üyelerini kahvehaneden getirttiği tahta sandalyelerde ağırladı.

Kamuoyunda  'Belediye borçlu hizmet üretemiyorum' algısını pekiştirmek için makam tiyatrosunu sergilemeye devam eden Başkan Karalar 
‘Cenazeleri Kovid-19’dan ölmüş gibi gömüyoruz. Böyle olunca da Kovid-19’dan ölenlerin sayısının az gösterildiğini düşünüyoruz' diyerek skandal bir iddiada bulundu. 

Son aylarda ölen insan sayısının arttığın söyleyen Başkan Zeydan Karalar, “Hastanelerden gelen ölüm raporlarında Kovid-19 yazmadığı için Mezarlıklar Daire Başkanlığı doğal olarak Kovid-19’dan öldü yazamıyor. Raporlarda vefat nedeni ‘Bulaşıcı Hastalık’ yazdığı için cenazeleri Kovid-19’dan ölmüş gibi gömüyoruz. Böyle olunca da Kovid-19’dan ölenlerin sayısının az gösterildiğini düşünüyoruz.” şeklinde iddiada bulundu.

KONUĞA GÖRE MAKAM ODASI SEÇİYOR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, kendisini ziyaret eden konukları farklı makam odalarında ağırlıyor.

22 Temmuz'da kendisini ziyaret eden Adana Güney Rotary Kulübü'nü  tahta masa ve sandalyede değil lüks koltukların olduğu odada ağırladı. 
Adana Tabip Odası Yönetimi ile Covid 19 üzerinden siyasi mesajlar veren Başkan Karalar, Adana Güney Rotary Kulübü ile protokol imzaladı.  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER