ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Seyhan Kent Konseyi Hayvan Hakları Merkezi açıldı
Kaynak :    Haber Tarihi : 9.10.2017Seyhan Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Merkezi’nin açılışı yapıldı.


Yeni Baraj Mahallesi 3 Nolu Çocuk ve Dinlenme Parkı içerisindeki merkezin açılışında konuşan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, her canlının yaşam hakkının savunulması gerektiğini belirtti.


Hayvan Hakları Merkezi’nin Türkiye’de bir ilk olduğunu belirten Karalar, “Her şeyin tepesinde başkan olsa da yapılan tüm işlerde ekip vardır. Bir yöneticinin yapması gerekenler; iyi kadro kurması lazım. İşini iyi yapan, halkına saygılı olan, üretken bir kadro kurması gerekli. Zamanı ve iyi kullanması ve en önemlisi yetimin hakkını iyi kullanması lazımdır. Yönetici bunu yaparsa başarısız olması mümkün değildir. Bizde bunu yapıyoruz. Sizin vergilerinizden oluşan bütçelerinizi en iyi şekilde kullanıyoruz. Belediye sadece temizlik yapan asfalt döken bir kuruluş değildir. Sadece insanların değil bütün canlıların doğumdan ölümüne ilgilenen kuruluştur. Seyhan Belediyesi bunu göstermiştir. Hayvan Hakları Merkezi bir ilktir ama ilk uygulamamız sadece bu değildir. Onlarca uygulaması vardır. Ben emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Sadece insanlara karşı değil, tüm canlılara karşı duyarlı olunması gerektiğini söyleyen Seyhan Kent Konseyi Başkanı Haşmet Biçer, hayvan hakları merkezinin açılmasında büyük katkılar sunan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür etti.


Konuşmaların ardından merkezin açılışı yapıldı.


Açılışa, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Hayvanların Yaşam Hakkı Konfederasyonu Başkanı Nesrin Çıtırık, Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği Başkanı Metin Yıldırım, meclis üyeleri ve çok sayıda hayvan sever katıldı

Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  1809 kişi
Bugün :  1054 kişi
Bu Ay :  198793 kişi
Toplam :  16635196 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.