ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
TUYAD, FREE IPTV platformunun ilk adımlarını Artı Yerel Medya ile konuşuyor.
Kaynak :    Haber Tarihi : 27.12.2018


TUYAD, ulusal, yerel ve ücretli kanalların müsaadesi ile kurulacak FREE IPTV platformundaki kanal listesinin imalatçı, ithalatçı ve ihracatçı firmalar tarafından kullanılmasını sağlamak için çalışmalarına Artı Yerel Medya ile yaptığı toplantı ile başladı.


Artı Yerel Medya; Ankara’dan Türkiyem TV, Eskişehir’den Kanal 26, Kocaeli’den TV41, Aydın’dan TVDEN, Antalya’dan Kanal V, Adana’dan TVA ve Metro RTV, Kayseri’den 38 Kent TV, Aksaray’dan Kanal 68, Karadeniz’den BRTV, Denizli’den DEHA, Düzce’den Öncü RTV, İstanbul’dan Yaşam TV, Mavi Karadeniz, Tarım Türk TV, Rumeli TV ve Ful TV, Çanakkale’den Ton TV, Malatya’dan ERTV, Adıyamandan’ Mercan TV, Gaziantep’ten GRT ve Gaziantep Olay, Muğla’dan MuğlaTürk, Bursa’dan Bursa TV, Sivas’tan Vizyon 58, Elazığ’dan Kanal 23, Osmaniye’den ORT TV, İzmir’den Günaydın TV ve Tokat’tan Kanal 60 ‘ın yer aldığı tüm Türkiye’nin bölgelerini içeren bir Online TV platformu.

Artı Yerel Medya platformu, uyduda ve kablolu yayında olan kanalların yanında, sosyal medya platformlarında yer alan kanalları da izleyici ile buluşturuyor. TUYAD FREE IPTV, bölgesel ve yerel kanalların gelişimine ve yaygınlaşmasına destek amacı ile Artı Yerel Medya’ya platformunda yer vermeyi planlıyor.

Her yıl 1 milyonu aşkın ihraç edilen kutu ve TV’lerde bölgesel ve yerel kanallara yer verilerek, gurbetçilere daha zengin içerik sunulabilecek ve bu kanalların reklam gelirleri ile ekonomik gelişimine katkıda bulunulacak.

Toplantıya Artı Yerel Medya yönetiminden Cahit Baydur, TUYAD FREE IPTV Komite Başkanı Ali KIZIL ve TUYAD Başkanı Hayrettin Özaydın katıldı. FREE IPTV  kanal listesi TUYAD kurumsal üyeleri kullanımına ücretsiz olarak tahsis edilecek. Kanalların cihazlarda kullanımı sadece TUYAD ön onayı ile olabilecek.
Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  10766 kişi
Bugün :  15008 kişi
Bu Ay :  438778 kişi
Toplam :  21015290 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.