ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler'den Gazette'ye ziyaret
Kaynak :    Haber Tarihi : 27.2.2019


AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, Cumhur İttifakından seçilecek belediye başkanlarının, Adana’nın birçok sorununa merhem olacaklarına dikkat çekti.

AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, GAZETTE’yi ziyaretinde yaklaşan yerel seçimlere yönelik mesajlar verdi. Tüm ilçeleri ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı Cumhur İttifakı adaylarının kazanacağından emin olduklarını dile getiren İl Başkanı Güler, hayata geçirilecek projelerle Adana’nın modern, kendine yeten ve yaşanabilirlik oranı üst düzey bir kent haline geleceğini söyledi.

BAKANLIĞA DEVREDİLEBİLİR

AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, Adana’nın sırtında kambur haline gelen metro borcuna yönelik de önemli açıklamalarda bulundu. Güler, seçilecek Cumhur İttifakı başkanları ve hükümetin uyumlu çalışması sonucunda, metro borcunun Ulaştırma Bakanlığı’na devrinin daha kolay olacağı mesajını verdi. Güler, metronun geriye kalan kısmının yine bakanlıkça yaptırılabileceğini ifade etti.

GAZETTE’YE ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, İl Başkan Yardımcısı Fatma Nur Zaloğlu ve Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı Korkut Daban, Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi İnci Gül ile Yönetim Kurulu Başkanı Adem Aköl’ü ziyaret etti. Ziyarette Metro Tv Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sekin de bulundu.Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  1853 kişi
Bugün :  6431 kişi
Bu Ay :  354089 kişi
Toplam :  21894828 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.