ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Başkan Hüseyin Sözlü'den Metro TV'ye övgü
Kaynak :    Haber Tarihi : 13.3.2019


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü'den, canlı yayın konuğu olduğu Metro TV'ye övgü. Başkan Sözlü, 'Metro TV bir çok ulusal kanal ile aynı kalitede' dedi.


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Metro TV, Meşk FM ve Osmaniye Radyo Televizyonu (ORT) ortak yayınına konuk oldu. Başkan Sözlü'yü  Metro RTV Yönetim kurulu Başkanı Selahattin Sekin, Meşk FM Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Huyüklü, Mertçe Söyleşi Programı yapımcısı ve sunucusu Araştırmacı yazar Yüksel Mert karşıladı.Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yayın sonrası Metro Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sekin ile bir süre sohbet etti.

Başkan Sözlü ilk kez geldiği Metro TV stüdyolarını çok beğendiğini ifade ederek 'Bir çok ulusal televizyona konuk oldum. Metro TV bir çok ulusal televizyon ile aynı kalitede' dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Metro RTV Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sekin'de Başkan Hüseyin Sözlü'ye nazik ziyaretleri için  teşekkür etti.


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye ziyaretinde Adana Büyükşehir Belediye Başkan vekili Ramazan Akyürek, Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Rahmi Pekar, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ahmet Erdoğan, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Halil Hızlısoy, Özel Kalem Müdürü Mehmet Ali Halaman, Basın Yayın Şube Müdürü Aydın Göçer ve MHP Eski il Başkanı Abdulkadir Üçkardeşler eşlik etti.
Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  3539 kişi
Bugün :  4606 kişi
Bu Ay :  232589 kişi
Toplam :  21773328 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.