ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
MHP’den, MHP Lideri Devlet Bahçeli'den İmamoğluna sert yanıt
Kaynak :    Haber Tarihi : 4.4.2019


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyareti ile ilgili, "Siyasi acemilik veya acelecilik olarak yorumlanamaz. Bu telaş nedir?" dedi.


Gazetecilerle bir araya gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli, "31 Mart seçim sonuçlarına itirazın hukuki bir hak olduğunu daha önce söylemiştim. Ancak gelişmeler, ortaya çıkan gerçekler meselenin boyutunu çok ciddi şekilde değiştirmiştir" dedi.

ahçeli, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun sık sık açıklamalar yapıyor olması ve Anıtkabir Özel Defteri'ne 'İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı' olarak imza atmasını eleştirerek şöyle konuştu:

"ELİNDEN OYUNCAĞI ALINAN ÇOCUKLAR GİBİ"

"Henüz hukuki süreç sonuçlanmadan CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının mazbata diye tutturması akla ziyandır. Adeta oyuncağı elinden alınan çocuk gibi mızmızlanması, şuursuzca açıklamalar yapması hezeyandır.

Üstelik Anıtkabir Özel Defteri'ne İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak imza atması sadece siyasi acemilik veya acelecilik olarak da yorumlanamaz. Bu telaş nedir? Nereye varılmak istenmektedir?"

Türkiye'den bir Venezuela çıkarma arayışına heves edilmemesi gerektiğini ve sokaklardan medet ummamasını söyleyen Bahçeli, "Kaos şakşakçılığına soyunulmasın" diyerek şöyle konuştu: " Emel ve hedef sahiplerini uyarıyorum, bedeli hakikaten de çok ağır olur".


Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  10217 kişi
Bugün :  14241 kişi
Bu Ay :  438011 kişi
Toplam :  21014523 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.