ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Adana “Gurme 2019 Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı” nda gazeteciler yemek yaptı
Kaynak :    Haber Tarihi : 26.4.2019


Gurme 2019 Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı'nda gazeteciler usta aşçılar gözetiminde yemek yaptı


TÜYAP Adana Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Gurme  2019 Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı” büyük ilgi gördü. Haber peşinde koşan, toplumun sesi, gözü ve kulağı olan basın mensupları, bu kez haber değil lezzet kovaladı.

TÜYAP Adana Fuarcılık Bölge Müdürü Salih Gökmen ve Basın/Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Şerife Yılmaz Evci tarafından organize edilen etkinlikte, basın mensupları usta aşçılar gözetiminde yemek yaptı.

Basın mensuplarına gerek yemek yaparken ve gerekse de lezzet ve sunumda; Çukurova Aşçılar Derneği mensupları da destek oldu. Kalabalık bir topluluk önünde mutfak tezgahının başına geçen gazeteciler, sınav heyecanı yaşayan öğrenciler gibiydi. Maharetlerini
sergileyen basın mensupları, fuarda yemek yapmanın ardından asıl sınavı evlerinde yaşayacaklarını bilmenin stresini de yaşadı.

Fuarda gazeteciler de yemek yapıp, lezzet ve sunum konusunda yarıştı. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir Şef Halef Noyan ile, Hürriyet Gazetesi Bölge Temsilcisi Erdal Fernergiz Kapadokya Bölgesi’nden şef Arif Özata, Refleks Gazetesi sahibi Mehmet Uluğtürkan, Şef Ömer Orak, Çukurova Metropol Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tanır Uzelgeçici şef Özgür Maloğlu, Çukurova Pres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Kanber Şef Hüseyin Yaman ile birlikte yemek yapıp, sunum gerçekleştirdi.

Gazeteci Vedat Zöhre ise hanımı karşısında yemek yapmanın zorluğunun yanı sıra yaptığı yemeği eşine beğendirebilmenin de sıkıntısını yaşadı.
Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  3588 kişi
Bugün :  4680 kişi
Bu Ay :  232663 kişi
Toplam :  21773402 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.