ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Başkan Kocaispir; Annelerimiz Baştacımızdır
Kaynak :    Haber Tarihi : 12.5.2019


Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir anneler 1 gün değil her zaman hatırlamalı onlara sevgi ve saygı göstermeliyiz dedi.

Optimum AVM’de eşi Raziye Kocaispir ile birlikte annelere gül dağıtan Başkan Kocaispir ‘’Anneler toplumu inşa eden ve eğiten en değerli varlıklarımızdır. Anneler bu hayatın ruhu, ışığı, güneşidir.”  dedi.

Optimum AVM’de Yüreğir Belediyesi Kültürevi öğretmenleri anne ve çocuklara yönelik obje art, (Objenin çizgiyle buluşması), cam füzyon, yüz boyama, seramik, taş boyama etkinlikleri gerçekleştirdiler.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir yaptığı açıklamada anneliğin çok kutsal bir değer olduğunu ve hepimizin annelerimize karşı büyük saygı duymamız gerektiğini ifade etti. Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın “Cennet annelerin ayağı altındadır” ve “Annelerin ayaklarının altı, cennet bahçelerinden bir bahçedir” hadislerini hatırlatan Kocaispir, bizlere hayat veren ve eğiten annelerimizin her zaman baş tacı olması gerektiğini söyledi.Başkan Kocaispir konuşmasında‘’ Çocukların saadet ve mutluluğunun temel taşını koyan annelerdir. Anneler yaşadığımız toplumu inşa eder ve eğitirler. Çocuklar ilk eğitimini annelerinden alırlar. Yeni nesillerimizi ne kadar düzgün yetiştirirsek, toplum o kadar huzurlu olur, dolayısıyla dünya huzurlu olur. Bu yüzden dünyaya yön verebilen annelerimizi sadece Anneler Gününde değil her zaman anmalı ve hatırlamalıyız. Bu nedenle bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum.’’ şeklinde konuştu.
Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  3391 kişi
Bugün :  4396 kişi
Bu Ay :  232379 kişi
Toplam :  21773118 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.