ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Başkan Erdoğan'dan, 'Geleneksel Beyoğlu İftarı'nın ardından önemli açıklamalar
Kaynak :    Haber Tarihi : 12.5.2019


Başkan Recep Tayyip ErdoğanTaksim Meydanı'nda geleneksel olarak düzenlenen Beyoğlu İftarı'nın ardından açıklamalarda bulundu

Başkan Erdoğan'ın yaptığı açıklamaların satır başları;

İstanbul halkı 23 Haziran'da gereken cevabı verecektir. Türkiye Cumhuriyeti'nin palamentosunda kazanı kaynatıp darbeye çağrı yapanlar kimlerdir. Dağdan talimatlar geliyor. Sandıklarda oyları çalanlarla benim milletimin bir olacağına ben zerre kadar inanmıyorum. YSK bunları belirlemiş ve iptale gidip 23 Haziran'ı da seçim tarihi olarak belirlemiş..

Bir yerde seçim yapılıyorsa, gerektiğinde yenileniyorsa demokrasi işliyor demektir. Vesayet heveslilerinin kazanı kaynatarak birilerine elverişli ortam hazırlamasına asla müsaade etmeyeceğiz.

Bunlar o kadar şirazeden çıktı ki, şimdi statların tribünlerine pankartlar asıp, FETÖ'nün uşaklarının sloganlarını yazıyorlar.

"FETÖ'NÜN UŞAĞI DURUMUNDA OLANLARIN SLOGANLARINI TRİBÜNLERE ASIYORLAR"

Dün Belçika'nın bir şehrinde seçimlerin yenilenmesine karar verildi, bakalım orada da itibar suikastine maruz bırakılan olacak mı? Milli iradeyi sonuna kadar savunacağız. Demokrasi nasipsizleri ne derse desin milletin iradenin milletin sandığın yanında yer almalarını sürdüreceğiz. Stadların tribünlerine pankartlar asıyorlar FETÖ'nun uşağı durumunda olanların sloganlarını pankartlara asıyorlar.

"SANATÇILARIMIZIN ARASINA NİFAK TOHUMU EKTİLER"

Sanatçılarımızın arasına da nifak tohumu ektiler. Sanatçılarımızı da tehdit ettiler. Sanatçı, sanatıyla konuşur. Bu tür insanlara dalkavukluk yapmaz. Bunların demokrasi kılıfını kazıdığınız zaman altından katıksız bir despotizm katıksız bir medeniyetsizlik çıkar. Ülkemizi bunların elinden kurtarmaya kararlıyız.

Siyaset meydanı er meydanıdır, kendine güvenenlere bu meydan hep açıktır. Sonuçta sağda solda taşkınlık yapanların değil, milletin dediği olur. Atatürk Kültür Merkezi'nin gövdesine bunlar bize yakışmayan, aşırı uçların kan kokan pankartlarını astılar, hepsi sökülüp atıldı.

"ÇOK BÜYÜK PROJELERİMİZ VAR"

23 Haziran'da bir kez daha milletimizin hakemliğine gidecek olmaktan memnunuz. Büyük Türkiye davasına sahip çıkmak milletimizin birlik ve beraberliğini gözetmek görevimizdir. 23 Haziran'da bir kez daha milletimizin hakemliğine gidecek olmaktan memnunuz. İstanbul için çok büyük hayallerimiz, projelerimiz var.

.
Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  3536 kişi
Bugün :  4598 kişi
Bu Ay :  232581 kişi
Toplam :  21773320 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.