ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nin mayıs ayı oturumunda borç tartışması
Kaynak :    Haber Tarihi : 13.5.2019


Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin mayıs ayı birinci oturumuna borç tartışmalarına sahne oldu. AK Parti Grubu Sözcüsü Ozan Gülaçtı “Artık borç sözü duymak istemiyoruz, hizmetlerinizi anlatın” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi, Başkan Zeydan Karalar başkanlığında toplandı. Gündem dışı söz alan Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ilçesinin sorunlarını anlattı. Adana Büyükşehir'den destek istedi. Başkan Karalar ise Büyükşehir Belediyesinin 4.2 milyar borcu olduğunu, her ay da 60 milyon lira açık verdiklerini anlattı. 

Ardından kürsüye gelen AK Parti Grubu Sözcüsü Ozan Gülaçtı Büyükşehir Belediye Başkanı’na borç miktarını tüm Adana’nın artık öğrendiğini kaldı ki geçen dönem borçlanmalara kendisinin açık destek verdiğini ve bu borçları çok iyi bilerek aday olduğunu hatırlattı.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yaptığı konuşmayı sosyal medya hesabından da paylaşan AK Parti Grubu Sözcüsü Ozan Gülaçtı şunları kaydetti; 
 
'Artık borçlardan ve yapılan işlemlerden dolayı sızlanmak, devr-i sabık yaratma derdine düşmek yerine seçimden bu yana duran hizmetlerin ivedilikle başlaması konusunda uyarılarımızı yaptık, takipçisi olacağımızı bildirdik. 

Başlayan yarım kalan projeler(köprüler) tamamlanmalı. Sinekle mücadele konusunda çalışmalar acilen başlatılmalı, mezarlıklarımız Ramazan bayramı öncesi temizlenmeli, çevre temizliği ve yol çalışmaları duraklatılmamalı. Sonuçta hizmette devamlılık esastır. Bir Büyükşehir Belediyesi için bunlar başarı değil asli görevlerdir. Bu basit ve asli görevleri bile yapmamak söz konusu olamaz. 

#ADANA YİĞİTTİR. 
Sızlanmaz, ağlamaz; iş yapar...'


Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  6715 kişi
Bugün :  16447 kişi
Bu Ay :  333836 kişi
Toplam :  21402518 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.