ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Yüreğir Sarıçam Deresi'nde 5.5 Km. Alan Temizlendi
Kaynak :    Haber Tarihi : 20.5.2019


Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir’in neresinde bir sorun varsa müdahale etmeye çalışacaklarını belirtti.

İlçe belediyesi sorumluluk alanında olmamasına rağmen Sarıçam deresinde geniş çaplı bir temizlik yaptıklarını söyleyen Başkan Kocaispir; ‘Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru bizim için önemli. Bunun için Sarıçam deresinde yaklaşık 5 bin 500 metre alanı temizleyerek vatandaşlarımızı rahatsız eden molozlar ve atıklar ekiplerimiz tarafından temizlendi. Sivrisinek üreme merkezleri yok edildi.’ dedi.Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kocaispir Sarıçam Deresi'nde oluşan aksaklıkların giderilmesi için ilgili kurumlarla işbirliği yapılıp derenin acilen kalıcı çözüme kavuşturulması gerektiğini söyledi.

Yüreğir’de yaşayan bütün vatandaşların rahat etmesi için çalışacaklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ‘Belediyemiz sorumluluğunda olsun olmasın ilçedeki sorunlara anında müdahale ederek vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak için çaba göstereceğiz. Yüreğirli kardeşlerimizden gelen istek ve talepleri imkanlarımız ölçüsünde gerçekleştirmek için seferber olacağız.’ şeklinde konuştu.

Yüreğirli vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmeleri için göreve geldiklerini belirten Başkan Kocaispir, temiz ve sağlıklı bir çevre, bütün canlıların yaşayabilmesi için temel koşul olduğunu belirterek “Çevreyi rahatsız eden, görüntü ve çevre kirliliği yaratan bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışacağız. Bilmeliyiz ki, temiz bir dünya temiz bir çevre hem kendimiz, hem de bizden sonra gelecek nesiller için çok önemlidir. Çünkü yaşadığımız kente karşı hepimizin sorumluluğu vardır. Çevre temizliğine karşı herkesin duyarlı olması gerekir.” şeklinde konuştu.


Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  1849 kişi
Bugün :  6426 kişi
Bu Ay :  354084 kişi
Toplam :  21894823 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.