ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Muhtarlardan Başkan Kocaispir'e ziyaret
Kaynak :    Haber Tarihi : 29.5.2019

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal ve muhtarlar heyeti Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'i ziyaret ettiler. Özünal, Başkan Kocaispir'e teşekkür plaketi verdi.

Muhtarlarla sürekli işbirliği ve diyalog halinde olacaklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir  “Vatandaşların talep ve beklentilerinin yerine getirilmesi noktasında işbirliğimiz sürecektir. Muhtarlarımız bizim uç beylerimizdir. Muhtarlarımızla yakın temas içerisinde olacağız. Onların ve bizim tek amacımız halkımıza hizmet etmektir. Birbirimize karşı samimi ve sabırlı olacağız. Muhtarlık müessesesi; demokrasimizin, yönetim sistemimizin, kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın en önemli yapı taşlarından biridir.

Muhtarlarımız, mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol üstlenirler. Halkımızın tercihi ve seçimiyle iş başına gelmiş muhtarlarımız, bizlerin de baş tacıdır. El ele, omuz omuza verip vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

ÖZÜNAL'DAN KOCAİSPİR'E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal ve muhtarlar Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'e teşekkür plaketi verdi. Vatandaşla devlet arasında köprü görevi görerek sorunların çözümüne katkıda bulunduklarını belirten Özünal “Bütün amacımız vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru içindir. Sayın başkana başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  1946 kişi
Bugün :  6609 kişi
Bu Ay :  354267 kişi
Toplam :  21895006 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.