ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Sarıçam deresi özel ilaçlarla yıkandı
Kaynak :    Haber Tarihi : 29.5.2019


Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Sarıçam deresine komşu mahallelerde oturan vatandaşların istek ve talebi üzerine kendi sorumluluğunda olmamasına rağmen  toplam 5.5 km alana sahip Sarıçam deresini temizletip özel hazırlanan deterjanlarla yıkatarak vatandaşları rahatsız eden kötü kokunun önüne geçti.

Sarıçam deresi çevresinde oturan vatandaşların talepleri doğrultusunda Sarıçam deresinde geniş çaplı bir çalışma yaparak oluşan olumsuzlukların önüne geçtiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir 'Sarıçam deresi artık kötü kokmuyor.' dedi.

Yüreğir İlçe Belediyesi'nin sorumluluk alanında olmamasına rağmen vatandaşlardan gelen istek ve talepleri göz önüne alarak Sarıçam deresinde geniş çaplı bir temizlik yapılıp özel karışımlı deterjanla da yıkanarak kötü kokunun önüne geçildiğini belirten Başkan Kocaispir "Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru bizim için önemli. Bunun için Sarıçam deresinde yaklaşık 5 bin 500 metre alanı temizleyerek vatandaşlarımızı rahatsız eden molozlar ve atıklar ekiplerimiz tarafından temizlendi. Sivrisinek üreme merkezleri yok edildi." dedi.

İlçede yaşayan bütün vatandaşların rahat etmesi için çalıştıklarını belirten Başkan Kocaispir 'Yüreğir'deki sorunları çözmek için bütün kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz. Amacımız vatandaşımızın huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmeleridir.' şeklinde konuştu.


Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  3895 kişi
Bugün :  5133 kişi
Bu Ay :  233116 kişi
Toplam :  21773855 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.