ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Adana ASKON'dan 11 Firmaya Teşekkür
Kaynak :    Haber Tarihi : 30.5.2019


Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan "500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesine giren 11 Adana firmasına, kent ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Çalışkan, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin "500 Büyük Sanayi Kuruluşu" sıralamasında ilk 500 içerisinde yer alan Sasa Polyester, Temsa Ulaşım Araçları, Beyteks Tekstil, Akyem A.Ş, Elita Gıda, Güney Çelik , Adana Çimento, Bossa Ticaret, Abdioğulları Plastik, Amylum Nişasta ve Gürsoy Yem’e Adana ve ülke ekonomisine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Çalışkan, "Adana'yı hak ettiği yere taşıyabilmek için şehrimizden daha fazla firmayı ilk 500 listesinde görmek istiyoruz ve Anadolu Aslanları İş adamları Derneği olarak bunun için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız" dedi.

Recep Çalışkan aynı zamanda ASKON Adana Şubesi üyesi de olan Akyem A.Ş ve Elita Gıda’yı da başarılarından dolayı ayrıca tebrik ettiğini ve dernek olarak onur duyduklarını ifade etti.

Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  3389 kişi
Bugün :  4388 kişi
Bu Ay :  232371 kişi
Toplam :  21773110 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.