ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı İstanbul’da
Kaynak :    Haber Tarihi : 13.6.2019


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları için 14 Haziran'dan itibaren İstanbul'da olacak.

Bu çerçevede İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları için MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı  ve teşkilat mensupları İstanbul'a gitti

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Başkan Yardımcımız Melih Sarıkodal ile birlikte gittiği İstanbul'da MHP İstanbul İl Başkanlığında İl Sekreteri  Osman Gür ile seçim çalışmalarına ilişkin çalışma planını istişare etti.

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YALÇIN, YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Yalçın, partisinin İstanbul’da çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

'CUMHUR İTTİFAKI BAŞARILI OLACAKTIR'

Yalçın, 23 Haziran seçiminin yalnız İstanbul'un değil, bütün Türkiye'nin seçimi hâline geldiğini, 82 milyonun nabzının İstanbul'da atacağını ifade etti. İstanbul'un Türkiye'nin özeti haline dönüştüğü kaydeden Yalçın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Anadolu'nun kadim gelenekleriyle birlikte, beraber yaşama iradesini de özünde yaşatan İstanbul halkı, kendi geleceğini netameli rüzgârlara teslim etmeyecektir. Yüzyıllardır gözü gibi koruduğu, üzerine titrediği millî değerleri korumak için titiz davranacaktır. Bu değerleri siyasette en iyi temsil eden Cumhur İttifakı'na teveccühünü esirgemeyecektir. Cumhur İttifakı, 23 Haziran’da başarılı olacaktır."

BAHÇELİ 14 HAZİRAN’DA İSTANBUL'DA

Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında Genel Başkan Bahçeli'nin 14 Haziran'dan itibaren İstanbul'da olacağını belirterek, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, partimizin seçim çalışmaları dolayısıyla 14 Haziran’dan itibaren İstanbul’da bir dizi ziyaret ve görüşmede bulunacaktır. İstanbul programı çerçevesinde Sayın Genel Başkanımız; şehirdeki hemşehri derneklerinin başkan ve yöneticileri, işçi ve işveren kuruluşları, kadın dernekleri, iş dünyasının önde gelen isimleri ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya gelecektir."

Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  1148 kişi
Bugün :  7882 kişi
Bu Ay :  294149 kişi
Toplam :  23231032 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.