ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu gömlekle karşıladı
Kaynak :    Haber Tarihi : 16.9.2019


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tedavi gören arkadaşı Tolga Yıldırım'ı ziyaret etmek için Adana'ya geldi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kendisini ziyaret eden Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu takım elbise yerine gömlek/pantlon karşıladı. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'da bir özel hastahanede kanser tedavisi gören hesap uzmanlığı döneminden arkadaşı Yeminli Mali Müşavir Tolga Yıldırım'ı ziyaret etmek üzere Adana'ya geldi.

Arkadaşının sağlık durumu ile ilgili hastahane yetkililerinden bilgi alan Kılıçdaroğlu, arkadaşı Tolga Yıldırım'ı ziyaret etti.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ardından CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi'ne geçti.

Kılıçdaroğlu'nun Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyeretinden yansıyan karelerde önemli bir ayrıntı dikkat çekti. Heyette bulunan milletvekilleri ve diğer belediye başkanları takım elbise ile Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'na eşlik ederken Başkan Karalar, kendisini ziyarete gelen kişi Genel Başkanı olmasına rağmen takım elbise yerine gömlek/pantolon ağırlamayı tercih etti. GENEL BAŞKAN YARDIMCISINI TAKIM ELBİSEYLE KARŞILAMIŞTI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın kendisini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu takım elbiseyle karşılamak yerine ciddiyet ve saygıdan uzak bir kıyafet ile karşılaması manidar bulundu. Başkan Karalar, bir kaç gün önce  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağababa'yı ise grand tuvalet karşılamıştı.

Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  5393 kişi
Bugün :  14671 kişi
Bu Ay :  327534 kişi
Toplam :  22777377 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.