ANASAYFA Künye iletişim
Güncel Politika Ekonomi Medya Dünya Spor Yaşam Magazin Sağlık Asayiş TEKNOLOJİ SANAT
Eski Yeni Şafak yazarı Ali Murat Güven, Kemal Öztürk'ü bombaladı
Kaynak :    Haber Tarihi : 20.11.2019


Önce Bülent Arınç'la röportaj, ardından gazetecileri töhmet altında bırakan sözler... Kemal Öztürk’ün tartışma yaratan açıklamalarına Yeni Şafak’ın eski yazarı Ali Murat Güven’den bomba cevap geldi. 

Anadolu Ajansı’nın eski Genel Müdürü Kemal Öztürk, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın basın danışmanı olduğu yıllara ait çarpıcı bilgiler paylaşmıştı.

Kemal Öztürk muhalif bilinen bazı gazetecilerin, bir dönem yöneticisi oldukları gazetenin ertesi günkü manşetini kendisine talep etmeden gönderdiklerini iddia etmişti.

Kemal Öztürk, "Bugün çok bağımsız ve çok özgür gazetecilik yaptığını söyleyen arkadaşlarımız, ben istemeden ertesi günün gazete manşetini bana gönderiyordu, uygun mudur diye soruyordu öyle yayınlıyordu. Bugün meydan okuyanların şeceresini iyi biliyorum ama bende kalacak" demişti.

Bu açıklamalara Yeni Şafak’ın eski yazarı Ali Murat Güven’den flaş bir karşılık geldi. İsim vermeden eleştirilerini sıralayan Güven, “yavaş yavaş muhalif mücahit pozlarına bürünen adam.  “Hiçbir şey üretmeden, bütün gün oturup karı kızla telefonda muhabbet ederek en yüksek maaşı o alıyor. Gönderdiğim haberlere ‘O haber küçük ben ona gitmem, beni daha büyük habere gönder’ diyerek itiraz ediyor” ” dedi.

İşte O Paylaşımlar;


Benzer Haberler
Benzer haber bulunamadı...
Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılamış...
Habere Yorum Yaz
Ad Soyad Label
E-Mail Adresi
Yorum  
  

Reklam Alanı  

En Çok Okunan Haberler  

En Çok Yorumlanan Haberler  

Reklam Alanı  

Ziyaretçi Sayacı  
Online :  5714 kişi
Bugün :  11050 kişi
Bu Ay :  181731 kişi
Toplam :  23551444 kişi
2014 Adana Kulis. Tüm Hakları Saklıdır.