VİDEO GALERİ - Ömer Çelik'ten AK Parti Ceyhan Teşkilat Buluşmasın'da Flaş Açıklama


15 Şubat 2020 Cumartesi

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığınca Devlet Bahçeli Tesislerinde düzenlenen "Ceyhan Teşkilat Buluşması" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de katılımıyla gerçekleşti.
AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül'ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana milletvekilleri Abdullah Doğru, Tamer Dağlı, Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zembilci, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay ve çok sayıda vatandaş katıldı.


AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik programda yaptığı konuşmada 'O emekli generalin yaptığı açıklamayla Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaların tesadüf olduğunu düşünmeyin. Aynı zihniyetin ürünleri' dedi.

İşte Çelik'in konuşmasından satır başları;

"AK Parti vatandaşın desteğiyle Türkiye'nin nefes almasını sağlayan bir ortam oluşturdu. Yoksa ikili iktidar yapısı vardı. Millet kime oy verirse versin kimi desteklerse desteklesin sonuçta geliyorlardı, seçilmiş hükümetin ne yapacağına karar veriyorlardı.

O emekli generalin yaptığı açıklamayla Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaların tesadüf olduğunu düşünmeyin.  Aynı zihniyetin ürünleri, Türkiye'nin Cumhurbaşkanını terör örgütünün siyasi ayağı olarak nitelendirmek ahlaksızlığın ta kendisidir, vicdansızlığın ta kendisidir, akıl yoksunluğunun ta kendisidir. Çıkmışlar, utanmadan Cumhurbaşkanımıza 'diktatör' diyorlar. Siyaset biliminde, 'halkını gördüğü zaman tankın arkasına, topun, tüfeğin arkasına saklanana diktatör denir.'

'İdlib'de ne işimiz var diyenlere şunu sormak ve söylemek lazım. 'Sen PKK Suriye'nin kuzeyinde bir terör devletçiği mi kursun, DEAŞ terör örgütü Suriye'nin kuzeyinde Türkiye'nin sınırdaşı mı olsun istiyorsun?' Terörle mücadelede, bütün dünyadan duymadığımız tenkitleri Türkiye'nin içinde bazı siyasi partilerden duymak son derece üzüntü vericidir. '