Pensilvanya'nın Mafya İmamı - SELAHATTİN SEKİN

1 Haziran 2021 Salı 17:35


Deselerdi ki 'Bir gün Türkiye'de muhalefet bir mafya elebaşının arkasına takılarak iktidar olmayı düşleyecek' kim inanırdı?

Sedat Peker denilen Organize Suç Örgütü Elebaşı maalesef başta CHP olmak üzere Türkiye'de muhalefetin gündemini belirler hale geldi. 

Muharrem İnce, Kemal Kılıçdaroğlu ile koltuk yarışına girdiği dönemde Cumhurbaşkanı  Erdoğan'ın seçim zaferlerini sıralayarak, "Çıkmışsın yenmiş, yenmiş de yenmiş" dediği bir muhalefet ve lideri umut olamayınca mafya babasına bel bağlar duruma geliniyor. 

Peki Sedat Peker ne söylüyor?

FETÖ'nün Türkiye'ye çektiği operasyonlarda ne kadar iftirası varsa hepsini allayıp pullayıp yeniden dillendiriyor. 

Yani Sedat Peker yeni bir şey söylemiyor!

Söyledikleri yalan dolan iftira!

İddia eden iddiasını ispat ile mükelleftir.

Peki Peker ne yapıyor?

İddia ediyor fakat ispat edemeyince baş parmak, yüzük parmak, orta parmak, serçe parmak ve parmaklar bitince el, sonra kol, kol da gidince 'yalan makinası getirin' diye sözüm ona iddialarını ispat etmeye çalışıyor. Ucuz numaralar çekerek inandırıcı olmaya çalışıyor.  Ayrıca ikide bir bağırarak  'Vallahi yenileceksiniz!' diyor. Yetmiyor, 'Gayretullah'a dokunur' diyor.  

Bu üslubu nerden hatırlıyoruz? 

Pensilvanya'daki şeytandan. FETÖ elebaşı da oturduğu koltukta hop oturup hop kalkarak beddua ederken benzer argümanları kullanmıştı. 

Peker ile Gülen arasında hiç bir fark yok!

Mesaj aynı mesaj!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne çekilen MİT Tırları operasyonunu devam ettiren Sedat Peker'i 'Suç örgütü elebaşı' diye tanımlamak bu saatten sonra doğru değildir.  Çünkü Sedat Peker'in  FETÖ/PDY yapılanmasında bir yönetici olduğu anlaşılıyor.  

FETÖ'nün 17/25 darbe girişiminde İçişleri bakanı ve oğlu hedefteydi. 

Bugün Sedat Peker, İçişleri Bakanı Soylu ve oğlunu hedef alıyor. 

FETÖ'nün 17/25 darbe girişiminde Başbakan Erdoğan ve Oğlu Bilal Erdoğan hedefteydi.

Bugün Sedat Peker, Eski Başbakan Binali Yıldırım ve oğlunu hedef alıyor. 

İddiaların tamamı FETÖ iddiaları.

FETÖ/PDY'nin hiyerarşik örgüt yapısı içerisinde olmadan Peker bu işi yapamaz. Paralel Devlet Yapılanması elemanlarının bugün bile içeriden/dışarıdan kendisine rapor verdiği görülüyor.  Bu da Sedat Peker'in FETÖ/PDY'nin İmamı (yöneticisi) olduğunu gösteriyor.

Hedef Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dır. 

Unutmayın! FETÖ, CIA’ın kurduğu istihbarat örgütüdür. Ve son kullanma tarihi geçmemiştir. Hala aktiftir. CIA organizasyonu ile BAE'de koruma altına alınan Mafya İmamı (yöneticisi), 17/25 öncesi FETÖ’nün hazırladığı montaj/şantaj dosyaları ile aklınca yarım kalan işi bitirecek. Başaramayacaksınız! Takke düştü, kel göründü.

*** Belge Konuşunca: 'FETÖ beni Annemin cenazesine göndermedi' diyerek duygu sömürüsü yapan Sedat Peker, güya FETÖ'nün karşısında konumlandığını anlatmaya çalışıyor. Ama belgeler öyle demiyor! FETÖ'ye diş bilemek şöyle dursun sıkı fıkı olma hali olduğu anlaşılıyor. Annesinin cenazesinden dolayı sözde diş bilediği FETÖ'nün Aksiyon dergisine röportaj verip kapak bile olmuş. Boşuna Sedat Avni demiyoruz adama... .

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI