MHP Adana zafer meşalesini Feke’den yaktı

MHP Adana zafer meşalesini Feke’den yaktı

MHP Adana'da yeni katılımlar ile güçlenmeye devam ediyor… Feke’de farklı partilere mensup 253 kişinin üye kaydı yapılarak üç hilal rozeti takıldı. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı : Kıymetli hemşehrilerimizle beraber  'Aday Belli, Karar Net', Hedef 2023, Lider Ülke Türkiye!' diyerek Feke'den zafer meşalemizi yakıyoruz. Bu meşaleyi birlikte taşıyacağız, birlikte başaracağız inşallah.

Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) Adana'da katılımlar artarak devam ediyor. Feke ilçesinde farklı partilere mensup 253 kişi MHP'ye üye kaydını yaptırıp, üç hilal rozeti taktı. 

İlçe başkanlarıyla toplantı...
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Eylül ayının ilk ilçe başkanları toplantısını Feke’de düzenledi. İl Divan Kurulu Üyelerinin de katıldığı Feke İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda yerel gündem ve seçim çalışmaları istişare edildi.

Feke'de katılım töreni...
Feke'deki hareketlilik akşam MHP'ye yeni katılımlar ile devam etti. Recep Çağlar Düğün Salonu’nda yapılan katılım töreni Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlere saygı duruşu, devamında İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Katılımı yapılan yeni üyelere üç hilal parti rozeti takıldı. 

"Birlikte başaracağız"
Törende konuşan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Feke'de gündüz ilçe başkanlarımızla düzenlediğimiz toplantıda seçim çalışmalarımızı istişare ettik. Şu anda da aramıza yeni katılan kıymetli hemşehrilerimizle beraber  'Aday Belli, Karar Net', Hedef 2023, Lider Ülke Türkiye!' diyerek Feke'den zafer meşalemizi yakıyoruz. Bu meşaleyi birlikte taşıyacağız, birlikte başaracağız inşallah." ifadesini kullandı. 

Allah korusun, bunlar iktidar olsa...
Muhalefet partilerine mensup belediyelerin başarısızlıklarına dikkat çeken Avcı "Adana'mızda, Mersin'de, İstanbul'da, Ankara'da, diğer büyük şehirlerde halkımız bunlara fırsat verdikleri için bin pişman. Hizmet yerine sürekli geçmişi kötüleyen, kaynak yok diyerek bahane arayan ama yüz binlerce liralık reklam yapan, tatil sefası süren, sofra kuran bu zihniyet Allah korusun iktidar olsa memleketin hali nice olur. Milli savunma hamlesine düşman, bölücü teröristlere dost olan, bebek katillerine ağıtlar yakan, 'Ahh' çeken muhalefet, terörü tekrar tırmandırmaz mı?
O zaman ülkede istikrar, üretim, büyüyen ekonomi kalır mı? Adana'ya güven içinde gidip gelebilir misiniz, ATM'lerden maaşınızı çekebilir misiniz?" şeklinde konuştu. 

Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar seçeceğiz, milletvekili sayımızı artıracağız 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı devamla şunları söyledi: 
"Biz, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli İle birlikte Cumhur İttifakı’nı kuran, emperyalist güçlere ve onların piyonlarına karşı en güçlü şekilde irade ortaya koyan, ülkemizi en güçlü şekilde temsil eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar seçeceğiz. Milletvekili sayımızı mutlaka artıracağız. Cumhur İttifakı olarak vatandaşlarımıza daha çok hizmet için, daha güçlü Türkiye için bıkmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.  Cenab-ı Allah bizleri Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’ye, aziz milletimize mahcup eylemesin."  dedi.  

MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir ve Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel de birlik, beraberlik mesajı verdiler.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER