Adanalılar Saliha Erdim Seminerine Yoğun İlgi Gösterdi

Adanalılar Saliha Erdim Seminerine Yoğun İlgi Gösterdi

Yüreğir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, “Hizmet yolculuğumuz büyüyerek devam edecek” dedi. 

Yüreğir Belediyesi'nin kültür sanat etkinliklerinin son konuğu Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim oldu. Yüreğir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen söyleşiye Yüreğir Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhur İttifakı ve AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saliha Erdim; insan yaşamına dair bilgiler, aile kavramı, saygı ve muhabbet, eşler arasındaki diyalog ile ilgili konulara değindi. Temel konusu ‘Aile Medeniyeti’ olan söyleşiye Adanalılar da yoğun ilgi gösterdi, salon doldu taştı. 

Söyleşide kendi hayatından kesitler de sunan Saliha Erdim, “Toplum için aile kurumu güçlendirilmelidir. Aile içindeki iletişimin sağlıklı ilerleyebilmesi için de eşlerin birbirlerine değer vermesi gerekir. Bizler bu konudaki eksikliklerimizi dikkate alıp düzeltmeliyiz. Bütün iyilikler içeriden dışarıya başlar, tüm güzelliklerin yönü içeriden dışarıya doğrudur. Aile bizim mahrem alanımız, iç yapılanmamızdır. Eğer bir iyilik varsa aileden başlamalıdır, bir güzellik varsa ailede oluşmalıdır” dedi.

Programda konuşan Yüreğir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir Belediye Başkanlığı görevinin son günlerini yaşadığını belirterek; “İnşallah 31 Mart seçimlerinden sonra yeni dönemde Adana Büyükşehir Belediyesi olarak daha büyük ölçekli kültür sanat günlerinde hep beraber buluşuruz. Bundan sonra da inşallah Yüreğir’de de kültür ve sanat günlerini Yüreğir Belediye Başkan Adayımız, kardeşim Halil Nacar devam ettirecektir. Adana’mızda ve Yüreğir’de hizmet yolculuğumuz büyüyerek devam edecek.” diye konuştu. 

Programın sonunda Yüreğir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir ve AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar, Saliha Erdim'e çiçek ve tablo takdim etti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER